Szkolenia i warsztaty specjalistyczne

1

6 czerwca 2024

Jak pracować z krytycznymi myślami u pacjentów chorujących na zaburzenia odżywiania?

Typ: szkolenie on-line
Czas: 2 h

Kliknij, by się zapisać na wydarzenie

Co mówią o szkoleniach i warsztatach ich uczestnicy?

Uczestniczyłam we wszystkich jesiennych warsztatach z serii „Praktykuj z OCZO”. Najbardziej cenna była dla mnie możliwość przećwiczenia narzędzi i dopytania o szczegóły w przypadku wątpliwości. Poza tym podczas warsztatów miałam okazję poznać innych specjalistów i podyskutować z nimi. Dużym atutem był również fakt, że spotkania odbywały się online. Gdyby zostały zorganizowane we Wrocławiu, nie wzięłabym udziału

Anna Gussmann - Łapek

Warsztaty „Praktykuj z OCZO” to same konkrety. Wszystkie informacje merytoryczne przekazane na warsztatach były przekazane w takiej formie, żeby można był od razu je wdrożyć w życie i trenować praktykowanie już na zajęciach. Bardzo cenna była wymiana doświadczeń między specjalistami - dla mnie jako młodej specjalistki, której nasuwa się dużo wątpliwości i pytań, dobrze było zobaczyć, że bardziej doświadczone osoby tez mają podobne dylematy i to jest okej.

Marta Biel

Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub warsztacie?
Masz pytania? Napisz do nas.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez OCZO w celu realizacji przesłanego zgłoszenia kontaktowego.

    Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść polityki prywatności i polityki cookies

    Bądź na bieżąco i dołącz do newslettera!