Milena Kudlewska

koordynatorka strefy specjalisty, dietetyczka ze specjalnością z psychodietetyki, biololożka

Jest dietetyczką ze specjalnością z psychodietetyki i biolożka. Ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz studia magisterskie na kierunku biologia eksperymentalna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPS w Poznaniu. Jest również absolwentką Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania.

Zawodowo związana z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, gdzie zajmuje się pracą indywidualną z pacjentem i rodziną oraz prowadzeniem strefy specjalisty.

W pracy z pacjentami łączy wiedzę z zakresu żywienia z podejściem psychodietetycznym. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając metody i narzędzia, które najlepiej będą pomagać w zmianie jaką chce osiągnąć pacjent. Potrafi dostrzec potrzebę rozwoju, by w oparciu o zasoby danej osoby stworzyć dostosowany plan dietoterapii.

Jej misją jest wspieranie społeczności specjalistów, którzy będą tworzyć przestrzeń do rozwoju i wymiany doświadczeń. Chętnie dzieli się swoją praktyką w social media, podczas webinarów czy szkoleń dla dietetyków i psychologów.

Bądź na bieżąco i dołącz do newslettera!